// // //

English League Two Previous Seasons

 

ENGLISH LEAGUE TWO

ENGLISH LEAGUE TWO Previous Seasons Predictions tips page where you can access all of the tips and how they performed for the whole season and for any season where we still hold the data.

You can choose a season to view using the season selector dropdown.

At the top of the page is a handy key explaining all of the various columns in the tables.

Key
FF: Footyforecast methodRF: Rateform method
WDL: Win Draw Loss methodSEQ: Simple Sequence method
SCO: Score Prediction methodBest: Combined prediction from all five main methods
SF: Superform methodRes: Actual Result
 Pick a season
ENGLISH LEAGUE TWO Predictions For Season 2017/2018
Home SideAway SideFFRFWDLSEQSCOBestSFRes
Monday 28th May 2018
Coventry City Exeter City 3-1 
Friday 18th May 2018
Notts County Coventry City 1-2 1-4 
Thursday 17th May 2018
Exeter City Lincoln City 1-1 3-1 
Saturday 12th May 2018
Lincoln City Exeter City 2-1 1X 0-0 
Coventry City Notts County 3-3 1-1 
Saturday 5th May 2018
Barnet Chesterfield 1-0 3-0 
Cambridge United Port Vale 3-3 1X 5-0 
Carlisle United Newport 1-0 1-1 
Coventry City Morecambe 2-2 0-0 
Crewe Alexander Cheltenham 3-4 1X 2-1 
Exeter City Colchester United 1-0 1X 1-0 
Forest Green Grimsby Town 3-0 1X 0-3 
Lincoln City Yeovil 3-3 1-1 
Mansfield Town Crawley Town 2-2 1-1 
Notts County Luton Town 1-1 0-0 
Swindon Town Accrington 0-2 3-0 
Wycombe Wanderers Stevenage 1-1 1X 1-0 
Tuesday 1st May 2018
Chesterfield Newport 1-1 1-0 
Saturday 28th April 2018
Accrington Lincoln City 1-0 1-0 
Cheltenham Coventry City 0-0 1-6 
Chesterfield Wycombe Wanderers 0-1 1-2 
Colchester United Swindon Town 1-2 0-0 
Crawley Town Crewe Alexander 3-4 1-2 
Grimsby Town Notts County 1-1 X2 2-1 
Luton Town Forest Green 3-1 3-1 
Morecambe Barnet 1-0 0-1 
Newport Cambridge United 0-1 2-1 
Port Vale Carlisle United 0-1 1-2 
Stevenage Exeter City 2-2 X2 3-1 
Yeovil Mansfield Town 0-1 2-3 
Tuesday 24th April 2018
Coventry City Lincoln City 3-3 1X 2-4 
Morecambe Cambridge United 0-0 X2 0-0 
Newport Accrington 0-1 2-1 
Yeovil Forest Green 2-2 0-0 
Saturday 21st April 2018
Barnet Newport 1-0 2-0 
Cambridge United Cheltenham 2-4 4-3 
Carlisle United Luton Town 1-1 1-1 
Crewe Alexander Morecambe 1-1 1X 1-0 
Exeter City Crawley Town 2-0 2-2 
Forest Green Chesterfield 1-0 4-1 
Lincoln City Colchester United 1-1 2-1 
Mansfield Town Port Vale 0-1 1-1 
Notts County Yeovil 1-1 4-1 
Swindon Town Grimsby Town 2-1 0-1 
Wycombe Wanderers Accrington 0-1 0-4 
Friday 20th April 2018
Coventry City Stevenage 1-2 3-1 
Tuesday 17th April 2018
Accrington Yeovil 1-1 2-0 
Exeter City Chesterfield 1-0 2-1 
Lincoln City Wycombe Wanderers 1-2 0-0 
Saturday 14th April 2018
Chesterfield Mansfield Town 1-1 0-1 
Accrington Exeter City 1-1 1-1 
Cheltenham Forest Green 2-1 1X 0-1 
Colchester United Notts County 1-0 1-3 
Crawley Town Coventry City 1-2 1-2 
Grimsby Town Barnet 1-0 1X 2-2 
Luton Town Crewe Alexander 3-3 3-1 
Morecambe Carlisle United 0-1 X2 1-1 
Newport Swindon Town 3-3 2-1 
Port Vale Lincoln City 0-1 1-0 
Stevenage Cambridge United 1-1 0-2 
Yeovil Wycombe Wanderers 0-1 0-1 
Tuesday 10th April 2018
Morecambe Chesterfield 1-0 2-2 
Stevenage Mansfield Town 1-0 1-1 
Swindon Town Yeovil 1-2 X2 2-2 
Saturday 7th April 2018
Barnet Forest Green 2-2 1-0 
Cambridge United Exeter City 2-1 1X 2-3 
Cheltenham Morecambe 1-1 3-0 
Colchester United Accrington 0-1 0-1 
Grimsby Town Chesterfield 0-0 1-0 
Mansfield Town Crewe Alexander 1-1 3-4 
Newport Stevenage 2-1 0-1 
Notts County Coventry City 1-0 2-1 
Port Vale Crawley Town 1-0 1X 1-2 
Swindon Town Carlisle United 0-1 X2 0-0 
Yeovil Luton Town 1-0 0-3 
Monday 2nd April 2018
Accrington Notts County 1-0 1-0 
Carlisle United Lincoln City 1-1 0-1 
Coventry City Yeovil 1-0 1X 2-6 
Crawley Town Swindon Town 3-3 1-1 
Crewe Alexander Port Vale 1-0 1X 2-2 
Exeter City Cheltenham 1-2 2-1 
Forest Green Colchester United 1-0 1-2 
Luton Town Mansfield Town 1-0 1X 2-1 
Stevenage Barnet 1-0 4-1 
Wycombe Wanderers Grimsby Town 3-1 2-1 
Friday 30th March 2018
Barnet Crewe Alexander 1-2 2-1 
Cambridge United Crawley Town 1-1 3-1 
Cheltenham Carlisle United 3-3 0-1 
Colchester United Luton Town 0-0 2-1 
Grimsby Town Stevenage 1-1 0-0 
Lincoln City Exeter City 2-2 3-2 
Mansfield Town Accrington 1-0 0-1 
Newport Coventry City 1-1 1-1 
Notts County Wycombe Wanderers 1-1 X2 0-0 
Port Vale Chesterfield 1-0 2-1 
Swindon Town Morecambe 2-2 1-1 
Sunday 25th March 2018
Chesterfield Notts County 0-1 3-1 
Saturday 24th March 2018
Carlisle United Cambridge United 1-0 1-1 
Coventry City Grimsby Town 3-0 4-0 
Crawley Town Cheltenham 2-1 3-5 
Exeter City Swindon Town 1-1 3-1 
Forest Green Mansfield Town 2-0 2-0 
Morecambe Lincoln City 2-2 0-0 
Newport Crewe Alexander 2-2 1-2 
Stevenage Colchester United 1-0 0-1 
Wycombe Wanderers Port Vale 3-2 0-0 
Luton Town Barnet 2-1 1X 2-0 
Wednesday 21st March 2018
Crawley Town Wycombe Wanderers 1-1 2-3 
Tuesday 20th March 2018
Crewe Alexander Forest Green 1-2 3-1 
Morecambe Colchester United 2-1 1X 0-0 
Port Vale Exeter City 0-0 0-1 
Saturday 17th March 2018
Lincoln City Grimsby Town 3-1 3-1 
Notts County Mansfield Town 1-0 1X 1-1 
Accrington Forest Green 1-0 3-1 
Barnet Wycombe Wanderers 0-2 0-2 
Cambridge United Swindon Town 1-0 1X 1-3 
Carlisle United Crawley Town 1-0 2-2 
Cheltenham Chesterfield 2-0 1-1 
Colchester United Yeovil 1-2 1X 0-1 
Crewe Alexander Coventry City 1-1 X2 1-2 
Morecambe Exeter City 1-2 2-1 
Newport Luton Town 1-0 1-1 
Port Vale Stevenage 1-0 2-2 
Tuesday 13th March 2018
Coventry City Luton Town 2-0 2-2 
Exeter City Yeovil 1-0 0-0 
Barnet Port Vale 2-1 X2 1-1 
Saturday 10th March 2018
Chesterfield Lincoln City 1-1 1-3 
Coventry City Barnet 2-0 1-0 
Crawley Town Morecambe 1-0 1-1 
Exeter City Carlisle United 1-1 X2 1-1 
Forest Green Notts County 2-0 1-2 
Grimsby Town Port Vale 2-1 1-1 
Luton Town Accrington 1-1 1-2 
Mansfield Town Colchester United 3-0 1-1 
Stevenage Crewe Alexander 2-2 2-2 
Swindon Town Cheltenham 2-2 0-3 
Wycombe Wanderers Cambridge United 4-3 1-1 
Yeovil Newport 2-0 0-2 
Tuesday 6th March 2018
Accrington Morecambe 1-1 1-0 
Cheltenham Notts County 1-0 1-1 
Mansfield Town Lincoln City 5-0 1-1 
Newport Forest Green 1-0 3-3 
Saturday 3rd March 2018
Cambridge United Luton Town 2-1 1-1 
Carlisle United Grimsby Town 2-0 2-0 
Tuesday 27th February 2018
Wycombe Wanderers Coventry City 2-2 0-1 
Saturday 24th February 2018
Accrington Cambridge United 4-1 1-0 
Chesterfield Swindon Town 1-1 2-1 
Colchester United Barnet 1-1 0-1 
Forest Green Crawley Town 3-1 2-0 
Grimsby Town Exeter City 0-1 0-1 
Lincoln City Crewe Alexander 3-1 1-4 
Luton Town Cheltenham 3-2 2-2 
Mansfield Town Coventry City 3-0 1-1 
Notts County Stevenage 2-0 2-0 
Port Vale Newport 3-0 0-0 
Wycombe Wanderers Morecambe 2-1 2-4 
Yeovil Carlisle United 2-1 0-1 
Tuesday 20th February 2018
Cambridge United Notts County 1-1 1-0 
Crewe Alexander Exeter City 1-1 1-2 
Barnet Carlisle United 2-2 1-3 
Saturday 17th February 2018
Barnet Accrington 0-1 1-1 
Cambridge United Grimsby Town 2-0 3-1 
Carlisle United Chesterfield 2-0 2-0 
Cheltenham Wycombe Wanderers 3-2 0-2 
Crawley Town Lincoln City 1-0 1X 3-1 
Crewe Alexander Colchester United 2-2 X2 1-0 
Exeter City Mansfield Town 1-0 0-1 
Morecambe Forest Green 1-2 1-1 
Newport Notts County 2-2 0-0 
Stevenage Yeovil 2-1 4-1 
Swindon Town Port Vale 2-2 3-2 
Tuesday 13th February 2018
Yeovil Barnet 2-0 2-0 
Wycombe Wanderers Swindon Town 2-2 3-2 
Notts County Carlisle United 3-2 2-1 
Mansfield Town Newport 3-0 5-0 
Luton Town Crawley Town 1-2 4-1 
Lincoln City Cheltenham 3-2 1X 1-0 
Forest Green Stevenage 2-0 3-1 
Colchester United Coventry City 1-1 2-1 
Chesterfield Cambridge United 2-1 2-3 
Accrington Crewe Alexander 5-2 1-0 
Saturday 10th February 2018
Swindon Town Mansfield Town 1-0 
Stevenage Luton Town 1-1 
Exeter City Wycombe Wanderers 1-1 
Crewe Alexander Yeovil 0-0 
Crawley Town Grimsby Town 3-0 
Coventry City Accrington 0-2 
Cheltenham Port Vale 5-1 
Carlisle United Colchester United 1-1 
Barnet Notts County 1-0 
Friday 9th February 2018
Cambridge United Lincoln City 0-0 
Tuesday 6th February 2018
Accrington Swindon Town 2-1 
Saturday 3rd February 2018
Accrington Stevenage 2-0 3-2 
Chesterfield Crawley Town 1-1 1-2 
Colchester United Newport 2-2 2-0 
Forest Green Coventry City 1-0 2-1 
Grimsby Town Cheltenham 2-3 1-1 
Lincoln City Swindon Town 2-1 2-2 
Luton Town Exeter City 3-1 1-0 
Mansfield Town Barnet 2-0 3-1 
Notts County Crewe Alexander 2-2 1X 4-1 
Port Vale Morecambe 1-0 1X 0-0 
Wycombe Wanderers Carlisle United 2-1 4-3 
Yeovil Cambridge United 4-1 1X 2-0 
Wednesday 31st January 2018
Exeter City Forest Green 1-0 2-0 
Tuesday 30th January 2018
Coventry City Cambridge United 3-1 3-1 
Lincoln City Newport 1-0 3-1 
Luton Town Wycombe Wanderers 2-1 2-3 
Stevenage Swindon Town 3-1 0-1 
Yeovil Grimsby Town 0-1 3-0 
Saturday 27th January 2018
Carlisle United Forest Green 1-0 1-0 
Cheltenham Barnet 0-0 1-1 
Chesterfield Stevenage 1-0 0-1 
Crawley Town Accrington 1-1 2-1 
Grimsby Town Luton Town 1-3 0-1 
Morecambe Mansfield Town 1-3 1-2 
Port Vale Colchester United 3-3 2-2 
Swindon Town Crewe Alexander 1-3 4-3 
Tuesday 23rd January 2018
Newport Morecambe 1-1 1-1 
Notts County Crawley Town 1-2 1X 1-2 
Saturday 20th January 2018
Accrington Port Vale 1-0 3-2 
Barnet Lincoln City 0-1 1-1 
Colchester United Grimsby Town 1-1 1X 1-1 
Coventry City Swindon Town 1-1 1X 3-1 
Crewe Alexander Wycombe Wanderers 2-2 2-3 
Forest Green Cambridge United 2-1 5-2 
Luton Town Morecambe 3-0 1-0 
Mansfield Town Cheltenham 1-1 1X 3-2 
Notts County Exeter City 3-1 1-2 
Stevenage Carlisle United 4-1 1X 0-0 
Yeovil Chesterfield 2-0 1X 1-2 
Friday 19th January 2018
Newport Crawley Town 2-2 2-1 
Saturday 13th January 2018
Cambridge United Mansfield Town 1-1 0-0 
Carlisle United Crewe Alexander 2-0 1-0 
Cheltenham Accrington 1-1 X2 0-2 
Chesterfield Luton Town 2-2 X2 2-0 
Crawley Town Barnet 1-0 2-0 
Exeter City Coventry City 1-0 1-0 
Grimsby Town Newport 0-1 X2 1-2 
Lincoln City Notts County 1-1 2-2 
Morecambe Stevenage 2-1 1-1 
Port Vale Yeovil 2-1 1-1 
Swindon Town Forest Green 1-3 1-0 
Wycombe Wanderers Colchester United 1-2 3-1 
Saturday 6th January 2018
Accrington Chesterfield 2-1 4-0 
Colchester United Cheltenham 2-0 1X 1-4 
Forest Green Port Vale 1-1 1-0 
Grimsby Town Morecambe 1-1 1X 0-2 
Monday 1st January 2018
Barnet Swindon Town 0-2 1-2 
Colchester United Cambridge United 3-0 1X 0-0 
Coventry City Chesterfield 2-0 1-0 
Crewe Alexander Grimsby Town 0-2 2-0 
Forest Green Wycombe Wanderers 1-0 1-2 
Luton Town Lincoln City 2-2 4-2 
Mansfield Town Carlisle United 1-1 3-1 
Newport Exeter City 2-1 2-1 
Notts County Port Vale 2-1 1-0 
Stevenage Cheltenham 2-1 4-1 
Yeovil Crawley Town 2-1 1-2 
Saturday 30th December 2017
Cambridge United Crewe Alexander 1-0 1X 3-1 
Carlisle United Coventry City 1-1 1X 0-1 
Cheltenham Newport 1-0 1-1 
Chesterfield Colchester United 1-2 0-0 
Crawley Town Stevenage 2-0 1-0 
Exeter City Barnet 1-1 2-1 
Grimsby Town Accrington 1-0 1X 0-3 
Lincoln City Forest Green 2-0 2-1 
Port Vale Luton Town 0-4 X2 4-0 
Swindon Town Notts County X2 0-5 1-0 
Wycombe Wanderers Mansfield Town 1-2 1X 1-2 
Friday 29th December 2017
Morecambe Yeovil 1-1 4-3 
Tuesday 26th December 2017
Grimsby Town Mansfield Town 0-1 1-1 
Cambridge United Barnet 1-0 1-0 
Carlisle United Accrington 2-1 1X 3-1 
Cheltenham Yeovil 1-0 1X 0-2 
Chesterfield Crewe Alexander 2-0 0-2 
Crawley Town Colchester United 1-1 0-2 
Lincoln City Stevenage 3-0 3-0 
Morecambe Notts County 0-0 1-4 
Port Vale Coventry City 1-2 1-0 
Swindon Town Luton Town 0-3 0-5 
Wycombe Wanderers Newport 2-2 2-0 
Saturday 23rd December 2017
Accrington Crawley Town 2-0 1X 2-3 
Barnet Cheltenham 2-1 1X 0-2 
Colchester United Port Vale 2-2 1X 1-1 
Crewe Alexander Swindon Town 1-3 0-3 
Forest Green Carlisle United 2-2 0-1 
Luton Town Grimsby Town 4-1 1X 2-0 
Mansfield Town Morecambe 0-0 1X 2-1 
Newport Lincoln City 0-2 0-0 
Notts County Cambridge United 3-0 3-3 
Stevenage Chesterfield 1-1 5-1 
Yeovil Exeter City 2-0 3-1 
Friday 22nd December 2017
Coventry City Wycombe Wanderers 1-0 1X 3-2 
Saturday 16th December 2017
Swindon Town Colchester United 2-3 
Barnet Morecambe 0-0 X2 2-1 
Cambridge United Newport 2-2 1-2 
Carlisle United Port Vale 2-2 1X 1-2 
Coventry City Cheltenham 2-2 2-1 
Crewe Alexander Crawley Town 1-1 3-0 
Exeter City Stevenage 3-0 2-1 
Forest Green Luton Town 0-3 0-2 
Lincoln City Accrington 1-0 1X 2-0 
Mansfield Town Yeovil 2-1 0-0 
Notts County Grimsby Town 1-1 1X 0-0 
Wycombe Wanderers Chesterfield 1-0 
Friday 15th December 2017
Yeovil Lincoln City 0-2 
Swindon Town Colchester United 2-3 
Saturday 9th December 2017
Accrington Swindon Town 2-2 1X 0-0 
Cheltenham Crewe Alexander 1-1 1-0 
Chesterfield Barnet 2-1 1X 2-1 
Colchester United Exeter City 1-0 1X 3-1 
Crawley Town Mansfield Town 0-1 X2 2-0 
Grimsby Town Forest Green 1-1 1-0 
Luton Town Notts County 6-1 1-1 
Morecambe Coventry City 0-1 2-0 
Newport Carlisle United 1-1 3-3 
Port Vale Cambridge United 2-1 2-0 
Stevenage Wycombe Wanderers 1-2 0-0 
Yeovil Lincoln City 0-2 
Saturday 25th November 2017
Mansfield Town Chesterfield 1-1 2-2 
Barnet Grimsby Town 0-0 0-2 
Cambridge United Stevenage 3-0 1X 1-0 
Carlisle United Morecambe 2-1 1-1 
Coventry City Crawley Town 1-0 1X 1-1 
Crewe Alexander Luton Town 0-4 1-2 
Exeter City Accrington 1-2 2-0 
Forest Green Cheltenham 3-2 1X 1-1 
Lincoln City Port Vale 0-0 3-1 
Notts County Colchester United 2-0 2-1 
Swindon Town Newport 2-2 0-1 
Wycombe Wanderers Yeovil 4-1 2-1 
Tuesday 21st November 2017
Accrington Wycombe Wanderers 2-2 1X 1-0 
Cheltenham Cambridge United 3-0 0-0 
Chesterfield Forest Green 1-1 3-2 
Colchester United Lincoln City 1-1 1-0 
Crawley Town Exeter City 0-1 3-1 
Grimsby Town Swindon Town 0-2 3-2 
Luton Town Carlisle United 3-2 3-0 
Morecambe Crewe Alexander 1-1 0-1 
Newport Barnet 2-0 1-2 
Port Vale Mansfield Town 1-1 0-4 
Stevenage Coventry City 1-1 1-1 
Yeovil Notts County 1-1 1-1 
Saturday 18th November 2017
Accrington Newport 2-2 1X 1-1 
Chesterfield Exeter City 0-1 1-0 
Colchester United Morecambe 2-0 0-0 
Forest Green Crewe Alexander 1-1 3-2 
Grimsby Town Carlisle United 0-1 X2 0-1 
Lincoln City Coventry City 0-0 1-2 
Luton Town Cambridge United 2-0 7-0 
Mansfield Town Stevenage 3-1 1-0 
Notts County Cheltenham 3-1 3-1 
Port Vale Barnet 2-1 1X 1-0 
Wycombe Wanderers Crawley Town 2-2 4-0 
Yeovil Swindon Town 1-1 1-2 
Saturday 11th November 2017
Barnet Colchester United 0-1 X2 0-1 
Cambridge United Accrington 2-2 0-0 
Carlisle United Yeovil 2-2 4-0 
Cheltenham Luton Town 2-2 2-2 
Coventry City Mansfield Town 1-0 0-1 
Crawley Town Forest Green 0-1 1-1 
Crewe Alexander Lincoln City 0-1 1-4 
Exeter City Grimsby Town 2-3 2-0 
Morecambe Wycombe Wanderers 0-2 X2 2-1 
Stevenage Notts County 1-1 1-1 
Swindon Town Chesterfield 1-0 2-2 
Friday 10th November 2017
Newport Port Vale 1-0 1-1 
Saturday 28th October 2017
Accrington Barnet 1-1 4-1 
Chesterfield Carlisle United 0-2 2-2 
Colchester United Crewe Alexander 2-0 3-1 
Forest Green Morecambe 1-2 2-0 
Grimsby Town Cambridge United 1-0 0-0 
Lincoln City Crawley Town 0-0 0-0 
Luton Town Coventry City 2-0 0-3 
Mansfield Town Exeter City 1-2 1-1 
Notts County Newport 2-1 1X 3-0 
Port Vale Swindon Town 0-2 0-3 
Wycombe Wanderers Cheltenham 2-0 1X 3-3 
Yeovil Stevenage 2-0 3-0 
Saturday 21st October 2017
Barnet Yeovil 2-2 1-1 
Cambridge United Chesterfield 3-0 2-1 
Carlisle United Notts County 1-2 1-1 
Cheltenham Lincoln City 2-1 1X 1-0 
Coventry City Colchester United 1-0 1X 0-0 
Crawley Town Luton Town 0-1 0-0 
Crewe Alexander Accrington 1-2 0-2 
Exeter City Port Vale 2-0 0-1 
Morecambe Grimsby Town 1-0 0-0 
Newport Mansfield Town 1-0 1-1 
Stevenage Forest Green 3-0 1-2 
Swindon Town Wycombe Wanderers 1-4 1-0 
Tuesday 17th October 2017
Cambridge United Yeovil 2-2 2-1 
Carlisle United Wycombe Wanderers 0-1 3-3 
Cheltenham Grimsby Town 3-1 1X 2-3 
Coventry City Forest Green 2-0 0-1 
Crawley Town Chesterfield 2-0 1X 0-2 
Crewe Alexander Notts County 2-3 2-0 
Exeter City Luton Town 1-1 1-4 
Morecambe Port Vale 1-0 1X 0-3 
Newport Colchester United 2-0 1-2 
Stevenage Accrington 1-1 3-2 
Swindon Town Lincoln City 2-2 0-1 
Barnet Mansfield Town 1-0 1-1 
Saturday 14th October 2017
Accrington Coventry City 1-0 1-0 
Chesterfield Morecambe 1-1 0-2 
Colchester United Carlisle United 3-1 0-1 
Forest Green Newport 2-2 0-4 
Grimsby Town Crawley Town 1-2 X2 0-0 
Lincoln City Cambridge United 1-0 0-0 
Luton Town Stevenage 1-1 7-1 
Mansfield Town Swindon Town 1-1 1-3 
Notts County Barnet 2-1 2-1 
Port Vale Cheltenham 0-1 3-1 
Wycombe Wanderers Exeter City 3-3 0-0 
Yeovil Crewe Alexander 1-0 1X 2-0 
Saturday 7th October 2017
Barnet Coventry City 1-1 0-0 
Accrington Luton Town 1-0 0-2 
Cambridge United Wycombe Wanderers 1-1 1-3 
Carlisle United Exeter City 2-2 0-1 
Cheltenham Swindon Town 2-2 2-1 
Colchester United Mansfield Town 2-0 2-0 
Crewe Alexander Stevenage 2-2 1-0 
Lincoln City Chesterfield 3-0 2-1 
Morecambe Crawley Town 1-1 X2 0-1 
Newport Yeovil 3-2 2-0 
Notts County Forest Green 4-0 1-1 
Port Vale Grimsby Town 2-2 1-2 
Saturday 30th September 2017
Grimsby Town Lincoln City 2-2 0-0 
Mansfield Town Notts County 1-2 X2 3-1 
Chesterfield Cheltenham 1-1 0-2 
Coventry City Crewe Alexander 2-0 1-0 
Crawley Town Carlisle United 2-2 0-1 
Exeter City Morecambe 1-0 4-1 
Forest Green Accrington 2-3 0-1 
Luton Town Newport 2-1 1X 3-1 
Stevenage Port Vale 1-2 2-0 
Swindon Town Cambridge United 1-2 2-0 
Wycombe Wanderers Barnet 3-3 3-1 
Yeovil Colchester United 3-0 1X 0-1 
Tuesday 26th September 2017
Cambridge United Forest Green 1-0 3-0 
Carlisle United Stevenage 2-2 0-2 
Cheltenham Mansfield Town 1-1 3-0 
Chesterfield Yeovil 4-2 2-3 
Crawley Town Newport 1-1 1-2 
Exeter City Notts County 2-1 0-3 
Grimsby Town Colchester United 2-2 2-2 
Lincoln City Barnet 1-2 2-1 
Morecambe Luton Town 1-1 0-0 
Port Vale Accrington 1-3 1-2 
Swindon Town Coventry City 2-2 1X 1-2 
Wycombe Wanderers Crewe Alexander 2-1 3-2 
Saturday 23rd September 2017
Accrington Cheltenham 3-1 1-1 
Barnet Crawley Town 2-1 1-2 
Colchester United Wycombe Wanderers 2-1 1-2 
Coventry City Exeter City 1-2 2-0 
Crewe Alexander Carlisle United 3-0 0-5 
Luton Town Chesterfield 6-2 1-0 
Mansfield Town Cambridge United 1-0 2-1 
Newport Grimsby Town 3-1 1X 1-0 
Notts County Lincoln City 1-0 1X 4-1 
Stevenage Morecambe 2-2 2-1 
Yeovil Port Vale 1-1 1X 1-1 
Friday 22nd September 2017
Forest Green Swindon Town 0-1 0-2 
Saturday 16th September 2017
Lincoln City Mansfield Town 0-1 
Cambridge United Coventry City 1-0 1X 2-1 
Carlisle United Barnet 2-2 1-1 
Cheltenham Colchester United 2-2 3-1 
Chesterfield Accrington 2-2 X2 1-2 
Crawley Town Notts County 3-3 X2 0-1 
Exeter City Crewe Alexander 2-1 3-0 
Grimsby Town Yeovil 5-2 2-1 
Morecambe Newport 1-1 2-1 
Port Vale Forest Green 0-1 1-1 
Swindon Town Stevenage 1-2 X2 3-2 
Wycombe Wanderers Luton Town 3-3 1X 1-2 
Tuesday 12th September 2017
Accrington Grimsby Town 4-2 1-2 
Colchester United Chesterfield 4-0 1-1 
Coventry City Carlisle United 1-0 2-0 
Crewe Alexander Cambridge United 3-0 0-1 
Forest Green Lincoln City 1-0 0-1 
Luton Town Port Vale 4-2 2-0 
Mansfield Town Wycombe Wanderers 1-2 0-0 
Newport Cheltenham 4-0 1-0 
Notts County Swindon Town 1-1 1-0 
Stevenage Crawley Town 3-3 1X 1-1 
Yeovil Morecambe 2-0 1X 2-2 
Barnet Exeter City 3-4 X2 1-2 
Saturday 9th September 2017
Mansfield Town Grimsby Town 1-2 4-1 
Accrington Carlisle United 4-3 3-0 
Barnet Cambridge United 1-0 3-1 
Colchester United Crawley Town 1-0 3-1 
Coventry City Port Vale 0-0 1-0 
Crewe Alexander Chesterfield 2-0 5-1 
Forest Green Exeter City 1-2 1-3 
Luton Town Swindon Town 5-1 1X 0-3 
Newport Wycombe Wanderers 2-2 0-0 
Notts County Morecambe 2-1 1X 2-0 
Stevenage Lincoln City 2-2 1-2 
Yeovil Cheltenham 4-0 0-0 
Saturday 2nd September 2017
Cambridge United Colchester United 2-0 1X 1-0 
Carlisle United Mansfield Town 1-1 1X 1-1 
Cheltenham Stevenage 2-1 0-1 
Chesterfield Coventry City 0-0 1X 0-0 
Crawley Town Yeovil 6-3 2-0 
Exeter City Newport 3-2 1X 1-0 
Grimsby Town Crewe Alexander 2-2 X2 1-0 
Lincoln City Luton Town 2-4 1X 0-0 
Morecambe Accrington 1-1 1-2 
Port Vale Notts County 3-2 X2 0-1 
Swindon Town Barnet 2-1 1-4 
Wycombe Wanderers Forest Green 0-0 3-1 
Saturday 26th August 2017
Barnet Stevenage 2-0 1X 0-1 
Cambridge United Morecambe 2-0 0-0 
Cheltenham Exeter City 1-2 1X 3-4 
Colchester United Forest Green 1-0 5-1 
Grimsby Town Wycombe Wanderers 1-3 2-3 
Lincoln City Carlisle United 1-5 4-1 
Mansfield Town Luton Town 1-1 1X 2-2 
Newport Chesterfield 1-0 4-1 
Port Vale Crewe Alexander 4-2 1X 0-1 
Swindon Town Crawley Town 1-0 0-3 
Yeovil Coventry City 1-0 2-0 
Friday 25th August 2017
Notts County Accrington 1-1 2-2 
Saturday 19th August 2017
Stevenage Grimsby Town 1-3 3-1 
Wycombe Wanderers Notts County 2-1 1X 2-4 
Morecambe Swindon Town 1-1 0-1 
Accrington Mansfield Town 1-1 2-1 
Carlisle United Cheltenham 3-2 1X 3-0 
Chesterfield Port Vale 0-2 X2 2-0 
Coventry City Newport 1-0 0-1 
Crawley Town Cambridge United 2-2 1X 0-1 
Crewe Alexander Barnet 3-1 1X 1-0 
Exeter City Lincoln City 2-1 1-0 
Luton Town Colchester United 5-2 3-0 
Forest Green Yeovil 4-3 
Saturday 12th August 2017
Barnet Luton Town 1-0 
Cambridge United Carlisle United 1-2 
Cheltenham Crawley Town 1-0 
Colchester United Stevenage 1-1 
Crewe Alexander Newport 1-1 
Grimsby Town Coventry City 0-2 
Lincoln City Morecambe 1-1 
Notts County Chesterfield 2-0 
Port Vale Wycombe Wanderers 2-3 
Swindon Town Exeter City 1-1 
Yeovil Accrington 3-2 
Mansfield Town Forest Green 2-0 
Saturday 5th August 2017
Stevenage Newport 3-3 
Wycombe Wanderers Lincoln City 2-2 
Accrington Colchester United 3-1 
Carlisle United Swindon Town 1-2 
Chesterfield Grimsby Town 1-3 
Coventry City Notts County 3-0 
Crawley Town Port Vale 1-3 
Crewe Alexander Mansfield Town 2-2 
Exeter City Cambridge United 1-0 
Luton Town Yeovil 8-2 
Morecambe Cheltenham 2-1 
Forest Green Barnet 2-2 
s2Member®