// // //

English National League Fixtures

 

ENGLISH NATIONAL

This is the ENGLISH NATIONAL Fixtures page where you can view all of the fixtures for the current season.

Note that dates and times of kick off's are subject to change and Soccerowl cannot be responsible for the accuracy of the dates and times of kick off's so please check with the affected teams official sites prior to visiting any of these fixtures.

ENGLISH NATIONAL Fixtures 2018/2019
Saturday 23rd February 2019
Barrow  V  Ebbsfleet 15:00 
Boreham Wood  V  Solihull Moors 15:00 
Braintree  V  Aldershot 15:00 
Chesterfield  V  Harrogate Town 15:00 
Dagenham & Redbridge  V  Sutton United 15:00 
Halifax Town  V  Havant & Waterlooville 15:00 
Gateshead  V  Wrexham 15:00 
Hartlepool United  V  Bromley 15:00 
Leyton Orient  V  Afc Fylde 15:00 
Maidenhead Utd  V  Dover Athletic 15:00 
Maidstone United  V  Barnet 15:00 
Salford City  V  Eastleigh 15:00 
Saturday 2nd March 2019
Afc Fylde  V  Maidenhead Utd 15:00 
Aldershot  V  Gateshead 15:00 
Barnet  V  Barrow 15:00 
Bromley  V  Boreham Wood 15:00 
Dover Athletic  V  Braintree 15:00 
Eastleigh  V  Halifax Town 15:00 
Ebbsfleet  V  Salford City 15:00 
Harrogate Town  V  Dagenham & Redbridge 15:00 
Havant & Waterlooville  V  Leyton Orient 15:00 
Solihull Moors  V  Maidstone United 15:00 
Sutton United  V  Hartlepool United 15:00 
Wrexham  V  Chesterfield 15:00 
Saturday 9th March 2019
Braintree  V  Harrogate Town 15:00 
Chesterfield  V  Eastleigh 15:00 
Dagenham & Redbridge  V  Bromley 15:00 
Halifax Town  V  Ebbsfleet 15:00 
Gateshead  V  Barnet 15:00 
Hartlepool United  V  Dover Athletic 15:00 
Leyton Orient  V  Wrexham 15:00 
Maidenhead Utd  V  Sutton United 15:00 
Maidstone United  V  Havant & Waterlooville 15:00 
Salford City  V  Solihull Moors 15:00 
Boreham Wood  V  Afc Fylde 15:00 
Barrow  V  Aldershot 15:00 
Tuesday 12th March 2019
Afc Fylde  V  Hartlepool United 19:45 
Aldershot  V  Leyton Orient 19:45 
Barnet  V  Halifax Town 19:45 
Bromley  V  Chesterfield 19:45 
Dover Athletic  V  Boreham Wood 19:45 
Eastleigh  V  Maidstone United 19:45 
Ebbsfleet  V  Maidenhead Utd 19:45 
Harrogate Town  V  Salford City 19:45 
Havant & Waterlooville  V  Dagenham & Redbridge 19:45 
Solihull Moors  V  Gateshead 19:45 
Sutton United  V  Braintree 19:45 
Wrexham  V  Barrow 19:45 
Saturday 16th March 2019
Afc Fylde  V  Dagenham & Redbridge 15:00 
Aldershot  V  Salford City 15:00 
Barnet  V  Hartlepool United 15:00 
Bromley  V  Leyton Orient 15:00 
Dover Athletic  V  Halifax Town 15:00 
Eastleigh  V  Barrow 15:00 
Ebbsfleet  V  Boreham Wood 15:00 
Harrogate Town  V  Maidenhead Utd 15:00 
Havant & Waterlooville  V  Chesterfield 15:00 
Solihull Moors  V  Braintree 15:00 
Sutton United  V  Gateshead 15:00 
Wrexham  V  Maidstone United 15:00 
Saturday 23rd March 2019
Barrow  V  Harrogate Town 15:00 
Boreham Wood  V  Aldershot 15:00 
Braintree  V  Bromley 15:00 
Chesterfield  V  Sutton United 15:00 
Dagenham & Redbridge  V  Dover Athletic 15:00 
Halifax Town  V  Solihull Moors 15:00 
Gateshead  V  Afc Fylde 15:00 
Hartlepool United  V  Wrexham 15:00 
Leyton Orient  V  Eastleigh 15:00 
Maidenhead Utd  V  Havant & Waterlooville 15:00 
Maidstone United  V  Ebbsfleet 15:00 
Salford City  V  Barnet 15:00 
Saturday 30th March 2019
Aldershot  V  Afc Fylde 15:00 
Barnet  V  Leyton Orient 15:00 
Barrow  V  Boreham Wood 15:00 
Braintree  V  Gateshead 15:00 
Chesterfield  V  Dagenham & Redbridge 15:00 
Eastleigh  V  Hartlepool United 15:00 
Ebbsfleet  V  Wrexham 15:00 
Halifax Town  V  Maidenhead Utd 15:00 
Harrogate Town  V  Maidstone United 15:00 
Salford City  V  Bromley 15:00 
Solihull Moors  V  Dover Athletic 15:00 
Sutton United  V  Havant & Waterlooville 15:00 
Saturday 6th April 2019
Afc Fylde  V  Eastleigh 15:00 
Boreham Wood  V  Sutton United 15:00 
Bromley  V  Aldershot 15:00 
Dagenham & Redbridge  V  Barrow 15:00 
Dover Athletic  V  Chesterfield 15:00 
Gateshead  V  Ebbsfleet 15:00 
Hartlepool United  V  Solihull Moors 15:00 
Havant & Waterlooville  V  Harrogate Town 15:00 
Leyton Orient  V  Halifax Town 15:00 
Maidenhead Utd  V  Barnet 15:00 
Maidstone United  V  Salford City 15:00 
Wrexham  V  Braintree 15:00 
Saturday 13th April 2019
Aldershot  V  Hartlepool United 15:00 
Barnet  V  Wrexham 15:00 
Barrow  V  Dover Athletic 15:00 
Braintree  V  Afc Fylde 15:00 
Chesterfield  V  Maidstone United 15:00 
Eastleigh  V  Gateshead 15:00 
Ebbsfleet  V  Dagenham & Redbridge 15:00 
Halifax Town  V  Bromley 15:00 
Harrogate Town  V  Boreham Wood 15:00 
Salford City  V  Maidenhead Utd 15:00 
Solihull Moors  V  Havant & Waterlooville 15:00 
Sutton United  V  Leyton Orient 15:00 
Friday 19th April 2019
Afc Fylde  V  Barnet 15:00 
Boreham Wood  V  Salford City 15:00 
Bromley  V  Solihull Moors 15:00 
Dagenham & Redbridge  V  Eastleigh 15:00 
Dover Athletic  V  Aldershot 15:00 
Havant & Waterlooville  V  Ebbsfleet 15:00 
Leyton Orient  V  Harrogate Town 15:00 
Maidenhead Utd  V  Barrow 15:00 
Maidstone United  V  Braintree 15:00 
Wrexham  V  Sutton United 15:00 
Hartlepool United  V  Halifax Town 15:00 
Gateshead  V  Chesterfield 15:00 
Monday 22nd April 2019
Aldershot  V  Havant & Waterlooville 15:00 
Barnet  V  Bromley 15:00 
Barrow  V  Hartlepool United 15:00 
Braintree  V  Dagenham & Redbridge 15:00 
Chesterfield  V  Boreham Wood 15:00 
Eastleigh  V  Maidenhead Utd 15:00 
Ebbsfleet  V  Dover Athletic 15:00 
Halifax Town  V  Wrexham 15:00 
Harrogate Town  V  Gateshead 15:00 
Salford City  V  Afc Fylde 15:00 
Solihull Moors  V  Leyton Orient 15:00 
Sutton United  V  Maidstone United 15:00 
Saturday 27th April 2019
Afc Fylde  V  Halifax Town 15:00 
Boreham Wood  V  Eastleigh 15:00 
Bromley  V  Ebbsfleet 15:00 
Dagenham & Redbridge  V  Solihull Moors 15:00 
Dover Athletic  V  Sutton United 15:00 
Gateshead  V  Barrow 15:00 
Hartlepool United  V  Salford City 15:00 
Havant & Waterlooville  V  Barnet 15:00 
Leyton Orient  V  Braintree 15:00 
Maidenhead Utd  V  Chesterfield 15:00 
Maidstone United  V  Aldershot 15:00 
Wrexham  V  Harrogate Town 15:00 
s2Member®